Autobus I:
– Sępólno Kraj – ul Nowy Rynek – 7:55
– Niechorz „Bakutil” – 8:00
– Niechorz – 8:06
– Siedlisko – 8:10
– Sępólno MDD – 8:13
– Sępólno ul Sienkiewicza – 8:16
– Grochowiec – 8:18
– Zboże kaplica – 8:24
– SP Zboże – 8:30
Autobus II:
– Świdwie – 8:16
– Wysoka Krajeńska – 8:22
– SP Zboże – 8:30
Rozwozy (poniedziałek – czwartek)
I. 13:10 – kierunek: Zboże – Świdwie – Sępólno „Polo Market” – Siedlisko – Niechorz
II. 13:10 – kierunek: Zboże PGR – Zboże – Wysoka – Grochowiec – Sępólno
Rozwóz (piątek)
I. 14:10- kierunek: Zboże – Świdwie – Sępólno „Polo Market” – Siedlisko – Niechorz
II. 14:10 – kierunek: Zboże PGR – Zboże – Wysoka – Grochowiec – Sępólno
Rozwóz (Poniedziałek – piątek)
15:10 – kierunek: Zboże PGR – Wysoka – Świdwie -Grochowiec -Siedlisko – Niechorz